אודות

אתר משכנתומטר מהווה הזדמנות לגולשים לנצל את חכמת ההמונים על מנת לקבל מידע על נתוני הלוואות משכנתא שגולשים אחרים קיבלו לשם ביצוע השוואת ריביות.

ידע זה כוח !! אם כל גולש שיש בידיו את נתוני המשכנתא שלו ישתף את האחרים במידע, תוך זמן קצר האתר יאפשר לרבים מאיתנו לווים, זוגות צעירים ונוטלי משכנתאות לנהל משא ומתן טובים יותר מול הבנקים להתמקח על מה שהם מציעים וכל זאת כאשר יש בידנו את המידע החשוב של מה קיבלו אחרים במסלולים דומים ושונים, מבנקים אחרים ואפילו מאותו בנק עצמו !

נדגיש שהאתר משכנתומטר הינו כלי להשוואה המסתמך על נתונים של גולשים אחרים והוא אינו מתיימר לייעץ או להציע משכנתאות לפיכך אין להשתמש בנתונים המופיעים באתר כבסיס בלעדי לקבלת החלטות על התחייבויות למשכנתא. נתוני הריביות המוצגים באתר מבוססים על המידע המסופק ע"י משתמשים אחרים באתר ומרצונם החופשי על מנת לסייע אחד לשני במידע חשוב להשוואה בין גולשים ולווים אחרים. על אף זאת חשוב לדעת שבסופו של דבר ההחלטה הסופית צריכה להתקבל על ידכם על בסיס בדיקה מול גורמים המוסמכים ומורשים לכך.

האתר אינו פועל מטעם גופים המספקים משכנתאות או מייעצים בתחום המשכנתאות. כל סימני המסחר, השמות המסחריים והמותגים של גופים אלה מופיעים אם מופיעים באתר זה הם למטרות הצגה, תיאור וזיהוי בלבד והינם שייכים לבעליהם. אין לעשות כל שימוש שהוא בסימנים אלה ללא הסכמת בעליהם.

ניתן לפנות אלינו במייל : [email protected] או בטופס יצירת קשר